Bank Asya Konut Finansmanında Kampanya

Bank Asya, katılım bankacılığı prensipleri ile birlikte düzenlediği Konut Finansmanı Ürünleri ile birlikte sahip olmak için hayal kurduğunuz eve her ay kira öder gibi uygun ücretler ile sahip olabilir, esnek ödeme planları sayesinde rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Bank Asya Bireysel Finansman Desteği ürünlerinden bir tanesi olan Mortgage Finansmanı ile satın almak istediğiniz konut için ihtiyacınız olan nakit desteğini uygun kâr oranları ile birlikte karşılayabilirsiniz. Esnek ödeme planları ile birlikte geri ödemelerinizi kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyan Bank Asya, başvurunuz sonrasında en kısa süre zarfında finansman talebinizi sonuçlandırarak talebinize SMS ile bildiriyor.

Bank Asya’dan konut finansmanı başvurusunda bulunma aşamasında sizden talep edilen belgeler arasında nüfus cüzdanınıza, sürücü belgenize ya da pasaportuna ait fotokopi, gelir durumunuzu çalışma durumunuza göre gösteren gelir belgeleri (maaş bordrosu, vergi levhası, kira sözleşmesi vb.) ve satın alacağınız gayrimenkule ait olan tapunun fotokopisinin yanınızda bulunması gerekiyor.

Başvuru aşamasında ön kefil şartı talep etmeyen Bank Asya Katılım Bankası, gelir durumunu belgelendirebilen ve 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına konut finansmanını sağlıyor.

Siz de hayalini kurduğunuz gayrimenkule sahip olmak için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Bank Asya şubesine konut finansmanı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bütçeniz için en uygun konut kredisini bulabilir ve avantajlı faiz oranları, esnek ödeme planları ile birlikte ödemenizi yapabileceğiniz krediyi bulabilirsiniz.