Denizbank 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Denizbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel uzun vadeli ve uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyor. Bahse konu ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerine şubeye uğramaları ve evrak imzalamaları gerekmemektedir. Bankanın internet bankacılığı şubesine giriş yapıp, kredi talebinde bulunmak Denizbank tarafından müşterilerine sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır.

Denizbank uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerin 12 ay vadeli alacağı 10 Bin TL’lik finansman için aylık ödeyecekleri tutar 937 TL’dir ve uygulanan faiz oranı yüzde 1,55’tir. 24 ay vadeli alınan 10 Bin TL’lik finansman için aylık ödenmesi gereken tutar 527 TL ve uygulanan faiz oranı yüzde 1,64’tür. 36 ve 48 ay vadeli alınan 10 Bin TL’lik finansman için aylık ödenmesi gereken tutarlar sırasıyla 394 ve 328 TL’dir ve uygulanan faiz oranı her ikisinde de yüzde 1,69’dur. Kredi örneklerinde de belirttiğimiz gibi faiz oranları vadeye göre değişiklik göstermekte ve azami vade 48 aya kadardır.

İnternet bankacılığından kullanılabilinecek  maksimum ihtiyaç kredisi tutarı ise 20 Bin Türk Lirası olup, internet bankacılığı aracılığı ile hafta sonu ve resmi tatiller dahil haftanın tüm günleri saat 09.00 ile 21.00 saatleri arasında Denizbank ihtiyaç kredisi kullanımı yapmak mümkündür.

Denizbank, müşterilerin aldığı kredi tutarının binde 5’i oranı kadar kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücretine vergiler dahil edilmemektedir. Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı, kredi tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Aylık / yıllık toplamdaki maliyet oranlarına sigorta primi hariç tüm masraf ve vergiler dahil edilerek hesaplamalar yapılmıştır. Örneğin; 10 Bin TL için sigorta primi hesaplamalarında hayat sigortası primi 12 ay vade için 52.14 TL, 24 ay vade için 87.85 TL, 36 ay vade için 123.30 TL ve 48 ay vade için 162.90 TL’ye tekabül etmektedir. Örnek sigorta primi, 35 yaşındaki bir müşteri baza alınarak yapılıp, müşterinin yaşına, cinsiyetine, müşterinin talep ettiği vade süresi vb. gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Denizbank uygun faizli ve uzun vadeli ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen müşteriler; TC Kimlik Numaraları ve cep telefon numaraları ile Denizbank’ın kendi internet sitesi üzerinden, internet bankacılığı üzerinden ya da 3280’e sms göndererek yapabilmektedirler.

Bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyalarını incelemek için krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.