ING Bank 1 DK’da Onaylı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank müşterilerini yalnızca findeks kredi notuna bakarak şubesiz ihtiyaç kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,49 ile yüzde 1,59 arasında değişiyor. Başvurular bankanın internet sitesinden anında yapılıyor. Kredi onaylanırsa ING Bank müşterilerine bilgilendirme mesajı gönderiyor.

ING Bank 1 DK’da Onaylı İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

ING Bank müşterilerini banka şubelerine kadar yormadan kredi imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi başvurusu bankanın internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde yapılıyor. Başvuru esnasında T.C. kimlik numarası, Doğum tarihi (gün, ay ve yıl) ve cep telefonu numarasının girilmesi yeterli oluyor. Findeks kredi notuna göre size uygun olan kredi tutarı cep telefonunuza mesaj olarak geliyor ve onay vermeniz yeterli oluyor. Devamında da banka hesabınıza kredinizi transfer ediyor.


İhtiyaç kredisi ödeme planları 3 ile 48 ay arasında düzenleniyor. 3 aydan az, 48 aydan fazla ödeme süresi talep etmeniz mümkün olmuyor. Kredi faiz oranları ise yüzde 1,49 ile yüzde 1,59 arasında değişiklik gösteriyor. Faiz oranlarının değişimi ise kişilerin findeks notuna göre farklılık gösteriyor. Eğer kredi notu yüksekse daha düşük faizli kredi, düşük kredi notunda ise yüksek faiz oranları kredi veriliyor. Buna bağlı olarak da aylık ve yıllık maliyet oranları hesaplanıyor. Kredi tutarına göre de tahsis ücreti kesintisi yapılıyor. Tahsis ücreti ise kredi tutarının en fazla binde beşi kadar oluyor.

Anında Onaylı 10.000 TL Kredi için Ödeme Planı

ING Bank 1 dk’da onaylı ihtiyaç kredisi için 10.000 TL kredi alınması halinde ödenecek taksit tutarı 48 ayda en az 312,11 TL, en fazla ise 319,95 TL olmaktadır. Buna göre de yıllık toplam maliyet oranı ortalama olarak yüzde 24,0498’e tekabül etmektedir. Tahsis ücreti ise 50 TL oluyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 27 Haziran 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu?

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.