Denizbank Borç Transfer Kredisinde Son Tarih 31 Mart!

Denizbank, tüm bankalarda olan kredi, kartı kartı ya da kredili mevduat hesabı için olan borçlarınızı, tek bir taksit ile ödeme imkanı eşliğinde bünyesine taşıyor!

Denizbank, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde diğer tüm bankalarda olan kredi kartı, kredili mevduat hesabı ve bireysel kredi borçlarınızı kefil şartı aramadan Denizbank’a transfer ediyor. Borç transfer kredisi kampanyası kapsamında düzenlenen bu kampanya ile birlikte; emekli maaşınızı Denizbank’a transfer etmeniz halinde avantajlarınız daha da çoğalıyor.

Bireysel kredi başvuru formunu doldurarak başvurabileceğiniz Denizbank borç transfer kredisi için size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru esnasında yanınızda nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisinin olması gerekiyor. Aynı zamanda gelir durumunuzu gösteren gelir belgeniz ve son ay için düzenlenmiş resmi bir elektrik, doğalgaz, su ya da sabit telefon faturası veya ikâmetgah belgesi de Denizbank’ın kredi başvurusu aşamasında talep ettiği belgelerden.

Denizbank Borç Transfer Kredisi Ödeme Planı

10 bin Türk Lirası tutarındaki borç transfer kredisi için;

12 aylık vade talebinizde aylık yüzde 1,09 oranında uygulanan faiz ile birlikte 906 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile;

24 aylık vade talebinizde aylık yüzde 1,09 oranında uygulanan faiz ile birlikte 488 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile;

36 aylık vade talebinizde aylık yüzde 1,09 oranında uygulanan faiz ile birlikte 350 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile;

48 aylık vade talebinizde aylık yüzde 1,09 oranında uygulanan faiz ile birlikte 282 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme imkanı için size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak, sizin için en ekonomik krediyi bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.