Denizbank Taşıt Kredisi’nde 3 Ay Taksit Erteleme Kampanyası!

Denizbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini rahatlıkla temin etmenize olanak sağlarken aynı zamanda ilk taksidiniz için 3 ay erteleme fırsatını sağlıyor.

Düzenlediği taşıt kredisi kampanyasında satın alacağınız otomobillerin hem sıfır kilometre versiyonlarına, hem de ikinci el versiyonlarına 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde finansman desteği sağlayan Denizbank, aynı zamanda ilk taksidinizi 3 ay erteleyerek rahat bir nefes almanıza olanak sağlıyor.

Yaz aylarının başlangıcında alacağınız otomobiliniz için ilk ödemenizi sonbahar başında yapmanıza olanak sağlayan Denizbank, satın alacağınız otomobilin sahip olduğu değerin ilk 50 bin Türk Lirası’nın yüzde 70’ine kadar, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Denizbank 25 Bin Türk Lirası Taşıt Kredisi

Denizbank’tan temin edeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,34 oranında uygulanacak faiz eşliğinde aylık 751 Türk Lirası 41 Kuruş tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı hazırlayarak, rahatlıkla ödeme yapmanıza olanak sağlıyor.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun taşıt kredisini belirleyebilirsiniz.