Enpara’dan Masrafsız İhtiyaç Kredisi Anında Hesapta!

Türkiye’nin ilk şubesiz bankacılık uygulaması olan Enpara, bin Türk Lirası ile 30 bin Türk Lirası arasındaki kredi taleplerinizi anında onaylayıp hesabınıza aktarıyor.

Şubesiz bankacılık ile tamamıyla internet üzerinden kullanabildiğiniz Enpara, QNB Finansbank’ın bir uygulaması. Dosya masrafı olmadan, 1 aydan 48 aya kadar dilediğiniz vade seçeneği ile temin edebileceğiniz Enpara masrafsız ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm üretebilirsiniz.

Hiçbir masraf, ücret ya da komisyon talep etmeyen Enpara.com, ihtiyaç kredinizi pratik bir şekilde onaylanayarak anında hesabınıza aktarıyor. Aylık yüzde 1,37 oranından başlayan faiz uygulaması ile birlikte 30 bin Türk Lirası’na kadar tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, bütçenize uygun olan ödeme planları ile geri ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Enpara.com tercih ettiğiniz vade seçeneğine göre faiz uygulaması yapıyor. 1 ay ila 12 ay arasında tercih edeceğiniz vade seçeneğine aylık yüzde 1,41 oranında faiz uygulayan Enpara, 13 ay ila 24 ay arasındaki vade tercihinize aylık yüzde 1,39 oranında, 25 ila 36 ay arasındaki vade seçeneğinize aylık yüzde 1,38 oranında, 37 ila 48 ay vade seçeneğinizde ise aylık yüzde 1,37 oranında faiz uygulaması yapıyor.

Herhangi bir belge ya da kefil talebinde bulunmayan Enpara müşterisi olarak avantajlı faiz oranları ve kolay vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredinizi temin edebilirsiniz. Hemen Enpara’ya başvurarak hesabınızın açılmasına ve kartınızın evinize kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına krediler kategorisinden göz atarak, avantajlı faiz oranları ve uygun vade koşulları eşliğinde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.