Fibabanka’dan Günde 10 TL’ye 10.000 TL Anında Kredi!


Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde, tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına günde 10 Türk Lirası’na 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor.

Fibabanka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü, tüm nakit ihtiyaçları için sunuluyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte temin edilebilen ihtiyaç kredisi, 48 aya kadar vadelendirilebiliyor. SMS ile 20 bin Türk Lirası’na kadar kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlayan Fibabanka, anında onay sistemi vasıtasıyla onaylanan kredinizin hızlı bir şekilde hesabınıza aktarılarak, kullanımınıza sunulmasına olanak sağlıyor.

Fibabanka SMS’le Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek, T.C. kimlik numaranızı yazıp, 3422’ye kısa mesaj olarak göndererek, kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kredi başvurusunda gerekli belgeleri yanınıza alarak, size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret ederek hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Kredi ödeme planı oluştururken, temin edeceğiniz ihtiyaç kredisinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti talebinde bulunan Fibabanka, kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulaması gerçekleştiriyor.

Fibabanka 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka’dan kampanya dahilinde temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,33’e tekabül ederken, 52,50 Türk Liirası tutarındaki kredi tahsis ücreti ve sigorta masrafı dahilinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 299,80 Türk Lirası’na, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 21,2814 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi ödeme planı, 28 Ocak 2018 Pazar günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/iihtiyac-kredisi/fibabanka-ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.