Garanti Bankası 5 Dakikada Onaylı 5000 TL Kredi

Garanti Bankası „Dijital Kredi“ ürünü ile müşterilerine hızlı kredi hizmeti vermektedir. 100 bin Türk Lirası’na kadar olan nakit ihtiyacınızı internetten üzerinden başvuru yapıp anında temin edebilirsiniz. Garanti Bankası Dijital Kredi ürünü kapsamında 48 aya kadar vade seçenekleri sunmaktadır.

Kredi dahilinde uygulanan faiz oranı kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresi ve sağlanan finansman miktarına göre farklılık göstermektedir. Dijital kredi kapsamında uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,14’ten başlamaktadır. Garanti Bankası’nın Dijital Kredi ürünü uyarınca finansman sağlayabilmek için Garanti İnternet veya Garanti Cep şubelerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Maaşını Garanti’den Almayana 25 Bine Kadar!

Maaşını Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için kredi kullanılabilecek üst limit 25 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Banka söz konusu online tüketici kredisi uyarınca kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranındadır.

Bahse konu Dijital Kredi dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırması gerekmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşteriye ait olup, müşterinin cinsiyetine ve yaşına, kullanılan finansman tutarı, vadesi ve faiz oranına göre değişmektedir. Dijital Kredi kapsamında 5 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri, internetten başvuru yaparak 5 dakikada onaylı 5 bin Türk Lirası kredi sağlayabilir.

5 bin Türk Lirası kredi kullanımı için uygulanan faiz oranı vade farkı aranmaksızın aylık yüzde 1,79’dur. 5 bin Türk Lirası finansman 24 ay vadede geri ödeme sözü ile kullanıldığında, müşteri aylık 289 Türk Lirası civarında taksit ödeyecektir. Vade sonunda toplam 6 bin 452 Türk Lirası kadar geri ödeme yapılmış olacaktır.

Garanti Bankası Dijital Kredi dahilinde sağladığı 5 bin Türk Lirası finansman için BSMV dahil olmak üzere 26,25 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Sağlanan kredi için müşteri ortalama 75 Türk Lirası sigorta poliçe bedeli ödeyecektir. Garanti Bankası’nın diğer online kredi koşullarını öğrenmek üzere Garanti Destek Hattını arayabilirsiniz.

Eğer Kredi Notunuz Uygun Değilse HSBC’den Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Fırsatı Haberimizi de inceleyebilirsiniz.