Garanti Bankası’ndan Kışa Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası, tüm bireysel harcamalar ve ihtiyaçlar için uygun faiz oranları, avantajlı faiz oranları ve kolay başvuru yöntemleri ile kışa özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Garanti Bankası’ndan Kışa Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası’nın kış mevsimine özel düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları yüzde 2,59’dan başlıyor. Faiz oranları kredi tutarı, vadesi ve kişilerin kredi notuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak piyasada meydana gelen faiz dalgalanmalarından Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları etkilenmiyor.

Kredi başvuruları hem banka şubelerinden hem de internet ve mobil bankacılık üzerinde hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. İnternet şubesinden hızlı kredi başvurusu yapmak için müşteri numarası ve şifresi gerekmektedir. Bu bilgileri olmayanların kredi başvurusu için banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Mobil bankacılık kanalı üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin de müşteri numarası ve şifrelerini bilmeleri gerekmektedir. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapmak isteyenlerin ise yanlarında T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu kimlik belgeleri, adreslerini gösteren belgelerini ve maaş bordrolarını getirmeleri gerekmektedir. İnternet şubesinden ve mobil bankacılık üzerinden yapılan kredi başvuruları için belirlenen kredi üst limiti ise 25 bin Türk Lirasıdır. Bu tutardan daha yüksek meblağda kredi temin etmek isteyenlerin yine banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Bu kredi kampanyasına ait bilgiler 15 Aralık 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.