Günde 5 Liraya Kredi Fırsatı ING Bank’ta!

ING Bank küçük harcamaları için büyük borçların altına girmek istemeyenler için mini kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Banka müşterilerini bekletmeden, en hızlı krediyi sağladığını hunun da “mini kredi” olduğunun altını çiziyor.

ING Bank “Mini kredi” kampanyası dahilinde kullanılabilecek finansman meblağını sınırlı tutmuştur. Bu sayede, hem yüksek miktarlarda borçlanmak istemeyen vatandaşlar için alternatif oluşturulmuş, hem de kredinin onaylanma süreci hızlandırılarak müşterinin nakde çabuk ulaşmasının önü açılmıştır.

Azami 4 Bin Türk Lirasına Kadar Kredi Olanağı, Günlük 5 Lira Geri Ödeme Fırsatı!

Bu kredi kampanyası dahilinde ING Bank tarafından verilebilecek kredi tutarı üst limiti 4 bin lira olarak tayin edilmiştir. Söz konusu krediden faydalanan müşteriler geri ödemelerini, 12 ay ile 48 ay arası vade seçeneklerinde kendilerinin belirleyeceği süre dahilinde yapabileceklerdir. ING Bank kredi kullanan kişilerden söz konusu meblağ üzerinden binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. 4 bin Türk Lirası kredi kullanımında dosya masrafı 20 liradır.

Mini Kredi kampanyası ndan yararlanma niyetindeki kişilerin gelir belgesi ve kefil gibi sıkıntıları da bulunmuyor. Kredi kampanyası kapsamında 4 bin Türk Lirası krediyi 48 ay vade ile kullanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,99 faiz oranına tabidir. Müşteri geri ödemelerinde aylık 165 lira taksitlerle karşılaşacaktır. Bankaya yapılan geri ödeme meblağının toplamı vade sonunda 8 bin Türk Lirasını bulacaktır.