Halk Bankası’ndan Avantajlı Kredi Kampanyaları

Halk Bankası, 2017 yılının Mayıs ayında şehit ve gazi yakınları için, maaşını Halk Bankası’ndan alanlar için, kamu çalışanları için ve özel sektör çalışanları için özel kredi kampanyaları sunuyor.

Halk Bankası Vefa Kredisi

Halk Bankası şehit ve gazi yakınlarının yaşayabilecekleri nakit ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunmak adına 48 aya varan vadeler ile aylık yüzde 1,07 oranında faiz eşliğinde ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor.

Halk Bankası Bordro 24 Kredisi

Maaşını Halk Bankası’ndan alan çalışanlara 50 bin Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan Halk Bank, 48 aya varan vade seçeneklerine ek olarak aylık yüzde 1,13’ten başlayan avantajlı faiz oranları sunuyor. 

Halk Bankası Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası, kamu çalışanları için düzenlediği özel ihtiyaç kredisi ile birlikte 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde aylık yüzde 1,13 oranında faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor. Özel sektör çalışanları ile kamu çalışanlarına aynı faiz oranı üzerinden hizmet veran Halk Bankası, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgesi, özel durumları gösteren belge ve nüfus cüzdanınız ile birlikte yapacağınız başvurular ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde sağlıyor.

Siz de güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarına göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulmak istiyorsanız internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.