Halkbank’tan Çalışanlara, Memurlara, Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi!

Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte çalışanlara, memurlara ve emeklilere özel faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duydukları nakit desteğini sağlıyor.

Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte hem özel sektör çalışanlarına, hem kamu çalışanları memurlara, hem de emeklilere özel faiz oranları içeren ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri içeren ihtiyaç kredisi kampanyası için, size en yakın Halkbank şubesini gerekli belgeler ile birlikte ziyaret edebilirsiniz.

Aylık yüzde 1,11 ila aylık yüzde 1,19 arasında değişen oranlarda ihtiyaç kredisi olanağı sağlayan Halkbank, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor. İsterseniz masrafsız olarak da temin edebileceğiniz Halkbank ihtiyaç kredisi için, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgeniz (maaş bordrosu, emekli maaş cüzdanı, son aya ait iş yerinden kaşeli maaş belgesi vb), ikâmet adresinizi gösteren elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası ve nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Halkbank şubesine kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank 5 Bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade tercihinde uygulanacak aylık yüzde 1,12 oranında uygulanacak faiz oranı eşliğinde aylık 142 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda interent sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin edebilirsiniz.