Halkbank’tan minik masraflarınıza KREDİmini

Halkbank daha küçük meblağdaki ihtiyaçlarınız için “Mini ihtiyaca mini kredi, mini faiz” sloganıyla KREDİmini’yi sizlere sunuyor. Halkbank’ın sunduğu bu krediyi ihtiyacınız doğrultusunda 5.000 TL’ye kadar çekebilirsiniz. KREDİmini kredisinin geri ödemesi ise 10 ay vadeye bölünmektedir. Cazip faiz oranlı bu krediden yararlanmak için gerekli belgeler ile size en yakın Halkbank Şubesine gidip başvurmanız yeterli olacaktır. 

Bu kredide faiz oranı %1.10’dur. Maksimum tutarda kredi almanız durumunda banka sizden 26,25 TK tahsis ücreti isteyecektir. Aylık taksit tutarınız 537,01 TL olup geri ödeyeceğiniz toplam tutar 5.370,13 TL’dir. Bu örnekte yıllık maliyet oranı ise %18,4224’tür.
 
Eğer 2,500 TL’lik 10 ay vadeli KREDİmini almak isterdeniz, aylık taksit tutarınız 268,50 TL olur. Kredi tahsis ücreti ise 12,5TL olacaktır.  Kredi tutarını ve kredi vadesini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Örnekteki yıllık maliyet faiz oranına faiz, tahsis edilen ücret ve vergiler dâhildir. Tahsis ücretine de BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) %5 olarak dâhil edilmiştir. Hayat sigortası primi ise müşterinin yaşına ve cinsiyetine göre ayrıca da kredi tutarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Maksimum tutarda ve maksimum vadede kredi alan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıl bazında sigorta primi sabittir. Sigorta primi 35 yaş ve üzeri için 25 TL tutarındadır. Halkbankası kampanya şartlarında değişiklik yapabilir. Ayrıca KREDİmini kampanyasını durdurma hakkına da sahiptir.