ICBC Bank’tan Hesaplı İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin bankacılık sektöründe atılım halinde olan ve gelişimini müşteri odaklı sürdüren ICBC Turkey Bank, nakit sıkıntısı çeken, ödeme güçlüğü içerisinde olan yahut ihtiyaçları için finansman arayışında olan müşterileri için hesaplı kredi adıyla yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu.

ICBC Turkey Bank tarafından hazırlanan kredi kampanyası uyarınca müşterilere aylık yüzde 1,16 düzeyinden başlayan faiz oranları ile nakit desteği sunulmaktadır. Aylık Yüzde 1,16 seviyesindeki faiz oranı konut teminatı vererek kredi edinmek isteyen müşteriler için geçerlidir. Teminatsız olarak hesaplı kredi kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriler için faiz oranı ise aylık yüzde 1,18 seviyesindedir.

Konut Teminatlı Kredide Azami Limit 500 Bin Türk Lirası!

ICBC Turkey Bank konut teminatlı kredi kapsamında müşterilerine aylık yüzde 1,16 faiz oranından maksimum 500 bin Türk Lirası’na kadar kredi olanağı sunmaktadır. Konut teminatlı kredi kapsamında bankadan 100 bin Türk Lirası krediyi 48 ay vadeli olarak edinen bir müşterinin bankaya yapması gereken aylık ödeme tutarı 2 bin 834 Türk Lirası’dır.

Müşteriye yansıtılacak ücretler toplamı bin 641 Türk Lirası olarak hesaplanmıştır. Bahse konu ücretlere; kredi tahsis ücreti, hayat sigortası, konut sigortası, DASK, ipotek tesis ücreti ve ekspertiz ücreti dahildir. Kredinin müşteriye aylık maliyeti yüzde 1,16 olurken, yıllık maliyeti ise yüzde 18,3039 seviyesinde gerçekleşecektir.

Teminatsız İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey Bank’tan herhangi bir teminat vermeden kredi edinmek isteyen müşteriler için kullanılabilecek maksimum kredi meblağı 100 bin Türk Lirası’dır. Hesaplı kredi uyarınca 15 bin Türk Lirası finansman kullanan ve bu krediyi 48 ay vadede geri ödemek isteyen müşterinin aylık 433 Türk Lirası taksitler ödemesi gerekecektir. Müşteriye yansıtılacak masraf meblağı ise 95 Türk Lirası olacaktır.