ICBC’den 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

ICBC Turkey bankası, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde acil nakit ihtiyacınızı karşılamak adına ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. İşte ihtiyaç kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

ICBC Turkey bankası, bireysel olarak olan nakit ihtiyaçlarınıza çözüm olabilmek adına „Hesaplı Kredi“ adı altında bir ihtiyaç kampanyası düzenliyor. 48 aya varan vade seçenekleri içeren bu kredi kampanyası sayesinde geri ödeme planınızı kendi talep ve istekleriniz doğrultusunda oluşturabilir, esnek ödeme seçeneklerinden bütçeniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Ön kefil şartı aramayan ICBC Turkey Bankası, gerekli görülmesi durumunda gelir belgesi ve nüfus cüzdanı ile birlikte kefilinizin de sizinle birlikte gelmesini talep ediyor. Başvuru sahibinin nüfus cüzdanı, güncel gelir belgesi gibi belgelere ek olarak gayrimenkul sahibi ise de ipotek tesisi karşılığında kredi başvurusu yapabilmek için sahip olunan gayrimenkulün fotokopisini talep ediyor. Adres teyit etmek amacıyla en son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olan bir faturanızın da yanınızda olması, işlemlerinizin hızlanması için oldukça önemli.

ICBC Turkey bankası en uygun ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu kredi tutarları eğer ihtiyacınızı karşılamıyorsa sahip olduğunuz taşıt ya da konut üzerine ipotek tesisi gösterek, temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi miktarını artırabiliyorsunuz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atmak ve bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini inceleyerek tüm bankalar tarafından düzenlenen ihtiyaç kredileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.