ICBC’den 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Türkiye’nin yabancı yatırım bankalarından bir tanesi olan ICBC, hem sıfır kilometre otomobiller için, hem de ikinci el otomobiller için düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalinizdeki otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor.

ICBC, Yeni Arabam Kredisi ile birlikte hayalinizdeki otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre otomobiller, hem de beş yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için temin edebileceğiniz yeni arabam kredisi ile birlikte hayalinizdeki otomobile sahip olarak, daha konforlu ve daha rahat ulaşıma sahip bir hayatın temellerini atabilirsiniz.

48 aya varan vade seçenekleri ile temin edebileceğiniz ICBC taşıt kredisinden sıfır kilometre otomobiller için anahtar teslim ücretinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine tekabül eden kısımı, 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde kalan kısmın ise yüzde 50’sine tekabül eden kısmını finansman olarak ICBC şubelerinden temin edebilirsiniz. Beş yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için de taşıt kredisi olanağı sunan ICBC, taşıtların kasko değerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine tekabül eden kısımı, 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde kalan kısmın ise yüzde 50’sine tekabül eden kısmını finansman olarak ICBC şubelerinden sunuyor.

Otomobil satın alma aşamanızda hem kasko, hem de trafik sigortanızı şubeden yapma olanağı sunan ICBC bankası, sıfır kilometre araç satın alınması halinde kaskolu kredi kullandırarak faiz oranı üzerinden indirim hakkı kazanmanıza olanak sağlıyor.

Taşıt kredisi başvurusu aşamasında sıfır kilometre otomobillerin proforma faturasını talep eden ICBC, ikinci el otomobiller için de aracın ruhsat fotokopisini talep ediyor. Ön kefil şartı aramayan ICBC, başvuru gerçekleştiren kişinin nüfus cüzdanı fotokopisini ve gelir durumunu gösteren belgesini de talep ediyor.

Siz de otomobil sahibi olmak ya da acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan tüm kredi kampanyalarına göz atarak size en uygun krediyi bulabilirsiniz.