İş Bankası’ndan Hızlı NakitNet Kredisi

İş Bankası, alışveriş esnasında kredi kullanımıza kolaylık sağlamak için İşCep uygulaması üzerinden NakitNet kredisi sunuyor.

Cep telefonundan, beyaz eşyaya; mobilyadan elektronik eşyalara, ev tadilatından, dekorasyon masrafları için İşCep uygulaması üzerinden talep edebileceğiniz NakitNet kredisi İş Bankası tarafından sunuluyor. Mağaza içerisinde hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirebileceğiniz NakitCep kredisi, 1 saat içerisinde onay sunuyor.

Mağaza içerisinde alışveirş gerçekleştireceğiniz ürüne kadar verdikten sonra cep telefonunuzun mesajlaşma bölümüne giriş yaparak büyük harfler ile NAKITNET yazıp, boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı yazıp, 4402’ye SMS olarak göndermeniz halinde, NakitNet kredisi için başvurunuz İş Bankası’na iletiliyor. Cep telefonunuza anlaşmalı mağazalar üzerinden alışveriş yapabilmeniz için 1 saat içerisinde olumlu ya da olumsuz yanıt geliyor. Bu bir saatlik süre zarfını daha aza indirgemek için ise mağaza personelinden yardım isteyerek, mağaza aracılığı ile de başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mağaza içerisinde yapacağınız kredi başvurusu esnasında kimlik belgenizin yanınızda olması ya da herhangi bir kredi kartınız ile birlikte mağazanın POS cihazı üzerinden 1 kuruşluk alışveriş işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede alışverişiniz esnasında hızlı ve pratik bir şekilde ihtiyacınız olan finansmanı elde edebilir, alışverişinizi tamamlayarak uygun vade ve faiz koşulları ile birlikte İş Bankası’na ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası’ndan temin edeceğiniz NakitNet kredisini 3 bin Türk Lirası tutarında talep etmeniz halinde 24 aylık vade ile geri ödeme planı oluşturduğunuzda aylık yüzde 1,24 oranı ile birlikte aylık 182 Türk Lirası 40 Kuruş’luk eşit taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarına göz atmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.