İş Bankası’ndan Mayıs Ayına Özel İhtiyaç Kredisinde Son Başvuru 31 Mayıs!

Türkiye İş Bankası, düzenlediği düşük faizli ihtiyaç kampanyası ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuyor.  İşte İş Bankası’nın Mayıs ayına özel olarak düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

31 Mayıs 2017 tarihine kadar sürecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasında Türkiye İş Bankası 48 aya varan vade seçeneklerini aylık yüzde 1,23’ten başlayan faiz oranları eşliğinde sunuyor. Tadilat, dekorasyon, sağlık, eğitim, seyehat, tatil gibi tüm masraflarınız için temin edebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi türü olan Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi için size en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden başvuru gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda İş Bankası’na ait resmi internet sitesi üzerinden, İş Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden ve size en yakın İş Bankası ATM’sinden de ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. 

Cep telefonunuzdan SMS atarak gerçekleştirebileceğiniz Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu için, telefonunuzun SMS bölümüne girerek NAKİT yazıp, boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelir miktarınızı yazarak 4402’ye SMS olarak göndermeniz halinde kısa süre içerisinde başvurunuz değerlendirerek sonuç yine size SMS olarak bildirilmektedir.

3 ila 48 ay arasında vade tercihi yapabileceğiniz bu kredi türü ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturabileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini temin etmek adına incelemeler yapabiliriiniz.