Kredi Kartı Borçlarınızdan Vakıfbank ile Kurtulun!

Kredi kartında borcu birikmiş olanlar için kredi kartı borç transfer kredisi sunan Vakıfbank, birden fazla bankaya olan kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanıza olanak sağlıyor.

Vakıfbank, bir çok bankaya olan kredi kartı borçlarınızı Vakıfbank bünyesinde toplayarak kolay bir ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Vakıfbank kredi kartı borç transfer kredisi 18 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor. Vakıfbank’tan temin edeceğiniz borç transfer kredisinin üst limiti ise 20 bin Türk Lirası.

Üst Limit 20 bin Türk Lirası

20 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi kartı borçlarınızı Vakıfbank’a borç transfer kredisi ile birlikte taşıyarak yapılandırabilir ve 3 ay erteleme fırsatından faydalanabilirsiniz.

Sabit Taksit ve Değişken Taksit Seçenekleri

İsterseniz aylık eşit taksitler ile oluşturabileceğiniz ödeme planında aylık yüzde 1,40 oranındaki sabit faiz oranından faydalanabilir, isterseniz de farklı ödemeler yapabileceğiniz bir ödeme olanı oluşturarak maksimum 20 bin Türk Lirası’na kadar temin edebileceğiniz borç transfer kredisini geri ödeme planıyla rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

18 Ay Vade ve 3 Ay Erteleme Seçeneği Vakıfbank’ta

Kredi kartı borcunuz için Vakıfbank’tan talep edeceğiniz kredi kartı borç transfer kredisinde aylık yüzde 1,40 oranındaki sabit faizden faydalanırken aynı zamanda ilk taksitinizi 3 ay erteleyebilir ve 18 aya varan vade seçeneklerinden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Kredi Başvuru için vakifbank.com.tr üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

En güncel kredi kampanyalarına göz atmak, ihtiyacınız olan nakit cinsine göre kredilerden haberdar olmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.