Kuveyt Türk’ten 100 bin Türk Lirası Konut Finansmanı!

Türkiye’nin katılım bankaları arasında önemli bir yere sahip olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, aylık yüzde 1,03’e kadar faiz oranları ile birlikte 3 ila 120 ay arasında değişen vade seçenekleri eşliğinde konut finansmanı sağlıyor.

Hayalini kurduğunuz konuta sahip olmanıza olanak sağlamak için düzenlenmiş olan konut finansmanı kampanyası, bütçeniz için uygun olması adına bir çok alt seçeneği barındırıyor. Sabit Ödemeli Konut Finansmanı, Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı, Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı, Kentsel Dönüşüm Finansmanı gibi bir çok alt seçenek sunumu yapan Kuveyt Türk, ihtiyacınız ve bütçeniz için en doğru finansman türünü tercih etmenize olanak sağlıyor.

Satın alacağınız gayrimenkule gerçekleştirilecek olan ekspertiz raporunda belirtilecek maddi değerin en fazla yüzde 80’ine kadar konut finansmanı olanağı sağlan Kuveyt Türk, 3 aydan 120 aya kadar bütçeniz için en rahat olan ödeme planını tercih etmenize de ortam yaratıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı

100 bin Türk Lirası’nda konut finansmanı talep etmeniz hakkında, aylık yüzde 1,03 oranında kâr payı uygulaması yapan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bin 455 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile ödeme yapabileceğiniz en uygun ödeme planını sizler için oluşturuyor.

Siz de gerekli belgeleri temin ederek size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz nakit destek için kredi başvurusunu gerçekleştirebilir ya da internet sitemizin krediler kategorisinde yer alan kredilere göz atarak bütçeniz için en uygun konut kredisini bulabilirsiniz.