Naktiniz Mi Bitti? ING Destek Hesap’a Başvurun!

ING Bank, daha önce düzenlediği kişiye özel faiz oranı kampanyası ile bir çok yeni müşteri kazanarak portföyünü oldukça genişletmişti. Şimdi ise „Destek Hesap“ kampanyası ile birlikte nakti biten vatandaşlara 100 ila 5 bin Türk Lirası arasında nakit desteği sağlıyor!

ING Bank, hesabınızda paranız bitip, başınız sıkıştığında 7 gün 24 saat tüm ING Bank atmlerinden Destek Hesap limitiniz dahilinde nakit çekmenize olanak sağlıyor! Aynı zamanda nakitiniz olmadığında Destek Hesap’tan kredi kartınızı, faturalarınızı ödeyebilir, EFT ya da havale yaparak nakitinizi kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizde de Destek Hesap limitinizi Nakit Kart ile birlikte kullanabilirsiniz.

Taksitli Destek Hesap kampanyasını düzenleyen ING Bank, dilediğiniz her zaman kullanabileceğiniz bir kredi limiti sunarak, ihtiyacınız olduğu anda şubeye dahi gitmeden kullanmanıza yardımcı oluyor.
Taksitli Destek Hesap’tan temin edeceğiniz hızlı krediyi, 12 aya kadar vadelendirerek taksitli olarak geri ödeme şansını yakalayabilirsiniz. Herhangi bir şubeye gitme işlemi gerçekleştirmeden Destek Hesap’ınıza tanımlanmış olan krediyi tüm ATM’lerden temin edebilir, anında kullanarak 12 ayda geri ödeyebilirsiniz.

Sadece kullandığınız miktar kadar ödeme yapmanıza olanak sağlayan ING Bank Destek Hesap, dilediğiniz kadar kullanıma günlük faiz işleterek ay sonunda ödeme yapmanıza da yardımcı oluyor. Dilerseniz ay sonunda peşin olarak, dilersenizde taksitlendirerek 12 ayda taksit olarak ödeyebileceğiniz ING Bank Destek Hesap açtırmak için size en yakın ING Bank şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarını inceleyerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz.