Odeabank 100.000 TL Konut Kredisi

Birikimlerini ev satın alarak yatırıma dönüştürmek isteyen bireylere özel çeşitli türlerde konut kredisi kampanyaları düzenleyen Odeabank, uygun faiz oranları ve 120 aya varan ödeme imkanları ile finansman desteği veriyor.

Müşterilerinin hayallerini kurdukları ev için beklememelerini isteyen, bir an önce hayallerine kavuşmalarını isteyen, bunun için ise uygun faizli kredi imkanı sağlayan Odeabank, aynı zamanda düşük taksit kolaylıkları da sağlıyor.

Kredinin kullanımı sırasında ek komisyon ödemesini yapanlara indirimli konut kredisinden ödeme planlarını kendi oluşturmak isteyen kişilere bütçelerine göre uygun planlar hazırlayan, müşterilerinin fikirlerini alan, onların fikirleri doğrultusunda planlar sunulan konut kredisine, aylık taksit tutarları düşük meblağlarda başlamasını ve giderek artmasını isteyenlere özel merdiven konut kredisinden  her ay kredi ödemesi yapmak istemeyen, 2, 3 ya da 4 ayda bir ödeme yapmak isteyenlere ara ödemeli konut kredisine kadar çeşitli türlerde finansman veren Odeabank, aynı zamanda yüzde yüz, transfer, masraflar dahil, ertelemeli ve ev değiştirenlere özel de finansman vermektedir.


Odeabank konut kredisi faiz oranları yüzde 0,99’dan başlayıp, vade sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. 48 aya kadar yapılan planlarda yüzde 0,99 oranında, 48 ile 120 ay arasındaki planlarda ise yüzde 1,05 oranında faiz uygulaması gerçekleşir.

Odeabank 100.000 TL Konut Kredisi

48 ve 120 ay vadeli alınan 100.000 TL konut kredilerinden sırası ile uygulanan faiz oranları yüzde 0,99 ile yüzde 1,05’tir. Sırası ile aylık taksitler 2 bin 627,50 TL, bin 469,61 TL, geri ödenecek toplam tutarlar 126 bin 119,71 TL ve 176 bin 352,64 TL’dir.

Bu kredi hesaplaması; 12 Eylül tarihinde Odebank’a ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, temin edildiği bağlantı aşağıda yer almaktadır.

https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/hesaplama-araclari.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak diğer nakit ihtiyaçlarınız için de kredi ürünlerini inceleyebilirsiniz.