Odeabank Taksitli Ek Hesap İle Nakdiniz Hep Hazır!

Her daim elinin altında parasının bulunmasını isteyen vatandaşlarımız, öncelikle kendilerini güvende hissetmek istiyorlar. Bununla birlikte günümüz şartları her daim birikim yapılmasına ve hazırda nakit bulunmasına imkan vermeyebiliyor. Odeabank taksitli ek hesap sayesinde nakde ihtiyacınız olduğu her an kullanılabilecek bir bakiyenizin olması mümkün.

Odeabank tarafından taksitli ek hesap kapsamında müşterilere sunulan nakit desteğinin geri ödemeleri bankaya taksitle yapılabildiğinden müşterinin ödeme güçlüğü içerisine girmesini engellemektedir.

Müşterinin talebi ve bankanın da uygun görmesinin akabinde maksimum 3 bin Türk Lirası’na kadar açılabilen taksitli ek hesabın minimum bakiyesi ise 50 lira olarak belirlenmiştir. Odeabank taksitli ek hesap kapsamında müşteriler tek seferde geri ödemeli olarak nakit kullanabildikleri gibi; 3, 6, 9 ve 12 ay vadeli olarak da finansmana erişebilmektedirler.

Ek Hesap Özellikleri!

Müşterinin vadesiz hesabında nakit bulunmadığında da kullanabileceği ek hesabına bağlı olarak tanımlanan taksitli ek hesap kapsamında vatandaşlar finansmana kolay erişim imkanı yakalamaktadırlar. Bu sayede sürekli kredi başvurusunda bulunmaya gerek kalmamakta ve hazırda kullanılabilecek bir kredi ürünü sürekli olarak müşteriyi beklemektedir.

Müşterinin başta zamandan tasarruf etmesini sağlayan bu durum, ayrıca 7 gün 24 saat en zor durumlarda da kullanılabildiği için finansmana kolay erişim fırsatı sunmaktadır.

Taksitli ek hesap uyarınca edinilebilecek 3 bin Türk Lirası finansman üzerinden örnek kredi hesaplaması yaparsak; 3 bin Türk Lirası’nı 12 ay vadeli olarak kullanan bir müşterinin ödemesi gereken taksitler 287,32 Türk Lirası olacaktır. 12 ay sonunda bankaya ödenecek toplam meblağ ise 3 bin 448 Türk Lirası’nı bulacaktır. Odeabank kampanya koşullarını saklı tuttuğunu deklare ettiğinden hesap başvurusunda güncel koşullar banka şubesinden teyit edilmelidir. Diğer kredi ürünleriyle ilgili bilgi almak için krediler kategorimize göz atabilirsiniz.