Odeabank İle Geleceğinize Yatırım Yapın!

Türkiye’nin en düşük faiz oranı ile kredi veren ve en yüksek faiz oranı ile mevduat hesabı açmanızı sağlayan bankası olmak için çalışmalar yapan Odeabank, müşterilerinin yüzünü „Geleceğe Birikim Hesabı“ ile güldürüyor.

Birikim miktarınız küçük de olsa bir birikim yaparak uzun vadede rahat etmek istiyorsanız; Odeabank, ister nakit olarak, isterseniz vadesiz hesabınızdan talimat vererek, isterseniz de kredi kartınızından otomatik ödeme talimatı vererek temin edebileceğiniz bir mevduat hesabı sunarak, geleceğinizi rahat bir şekilde geçirmenize olanak sağlıyor.

Türk Lirası, Amerikan Doları ve EURO cinsinden açabileceğiniz Geleceğe Birikim Hesabı için ödemelerinizi aylık, 3 aylık ve 6 aylık olarak periyotlandırabilir, ara süreler boyunca da hesabınıza faiz uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Hesabınızın açılışı esnasında bir miktar başlangıç tutarı yatırarak da, faiz uygulamasını hemen başlatabilir, periyodik ödemeler ile hem birikimlerinizi artırabilir, hem de faiz desteği ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Ödeme dönemleri esnasında hesabınıza ara ödemeler yaparak birikim miktarınızı artırmanıza da olanak sağlayan Odeabank, tüm döviz cinsleri için 3 yıllık vade süresi tanıyor. Birikmiş faiz tutarınızı yıllık periyotlarda hesabınıza aktararak, birikimlerinizin artarak değerlenmesine olanak sağlayan Odeabank, düzenli olarak ödediğiniz tutarı talebiniz doğrultusunda artırmanıza ya da minimum tutarın üzerinde kalacak şekilde azaltmanıza da olanak sağlıyor.​

Siz de hemen size en yakın Odeabank şubesini ziyaret ederek bir „Geleceğe Yatırım Hesabı“ açtırıp, birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz!