Şekerbank Vadeli Mevduat Hesabı İle Birikimleriniz Güvende!

Şekerbank’tan açtıracağınız vadeli mevduat hesabı ile birlikte, belirlediğiniz vade süresi boyunca işletilen birikiminizden ek gelir elde edebilirsiniz. İşte Şekerbank vadeli mevduat hesabına dair tüm detaylar!

Size en yakın Şekerbank şubesine giderek, Şekerbank internet bankacılığını kullanarak ya da Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak açtırabileceğiniz ve yatırımlarınıza hemen başlayabileceğiniz Şekerbank Vadeli Mevduat Hesabınız ile birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Arzu eden müşterilerine Türk Lirası cinsinden vadeli mevduat hesabı sunan Şekerbank, aynı zamanda talebiniz doğrultusunda hesabınızı döviz kuru cinsinden de işletebiliyor. Birikim tutarınız ve ihtiyacınız için en uygun mevduat hesabını tercih ederek, birikimlerinizi güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Belirlediğiniz vade süresi boyunca hesabınızdaki birikiminiz işletilecek olup, vade süresi sonunda aradaki fark, hesabınıza nakit olarak aktarılacaktır. Bu süreç sonunda dilerseniz aynı vade ve güncellenmiş faiz oranları ile birlikte birikimlerinize devam edebilir, dilerseniz de işlenmiş faiz ile birlikte nakitinizi vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

En risksiz ve en güvenli şekilde birikimlerinizi değerlendirmek için size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek, ister Türk Lirası, ister Amerikan Doları, isterseniz de Euro cinsinden mevduat hesabınızı açabilirsiniz.

Şekerbank, mevduat hesabınızı internet şubesi aracılığı ile açmanız halinde 1 aylık vade tercihinize yüzde 11, 32 gün üzerindeki vade tercihlerinize ise yüzde 10 oranında faiz uygulaması yapmaktadır. Aynı vade tercihleri için şube başvurusu ile açacağınız vadeli mevduat hesabınızda oranlar yüzde 4,5 ila yüzde 5 arasında değişmektedir.