Odeabank’ın Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi PTT İşyerlerinden de Alınabiliyor!

Odeabank tarafından müşterilerine sunulan Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi, artık PTT işyerlerinden de edinilebiliyor. PTT’den emekli maaşlarını alan müşteriler için ve diğer PTT müşterileri için baka tarafından kredi olanağı sunulmaktadır.

Odeabank Nakit Hazır Kredisi tüm PTT müşterileri ve PTT’den emekli maaşı alan müşteriler için verilmekle birlikte, bahse konu iki farklı vatandaş grubu için farklı faiz oranları tayin edilmiştir.

Tüm PTT Müşterileri İçin Nakit Hazır Kredisi

Nakit Hazır Kredisi’nden yararlanmak isteyen tüm PTT müşterileri için finansman kapsamında edinilebilecek azami likidite meblağı 15 bin Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. PTT Müşterileri Nakit Hazır Kredi Kampanyası’ndan aylık yüzde 1,79 faiz oranı ile kredi edinme olanağına haizdirler. Kredi kapsamında müşterilere sunulan azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir.

Finansman kapsamında 15 bin Türk Lirası kredi edinen ve edindiği krediyi 48 ay vadede geri ödemek isteyen müşteriler, aylık 504 Türk Lirası taksit ödemesi yapmak durumundadırlar. Bununla birlikte bir defaya mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti olarak 79 Türk Lirası kredi tahsis ücreti de müşterilerden tahsil edilmektedir.

Emekli Müşteriler İçin Nakit Hazır Kredisi

Nakit Hazır Kredisi’nden yararlanmak isteyen PTT’den emekli maaşını alan müşteriler; aylık yüzde 1,64 faiz oranından yararlanarak finansmana erişim imkanına kavuşmaktadırlar. Bahse konu emekli müşteriler için kredi kapsamında sunulan azami likidite meblağı 50 bin Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Kredi vadesi emekliler için de maksimum 48 aydır.

Kredi kapsamında 20 bin Türk Lirası finansmanı 48 at vade ile edinmek isteyen bir müşterinin bankaya vade boyunca ödemesi gereken taksit tutarları 648 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ayrıca dosya masrafı olarak bir defaya mahsus şekilde emekli müşterilerden 105 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edilecektir.