Odeabank’tan Yeni Yıla Özel Nakit Hazır Kredisi

Yeni yıla eksiz girmek istiyorsanız gerekli olan finansmanı Odeabank’ın yeni yıl kredisi ile sağlayabilirsiniz. Müşterilerine uygun faiz oranları ve uzun vade imkanı ile likidite sağlamaya çalışan, müşteri isteklerini ön planda tutan banka yeni yıla özel „Nakit Hazır Kredisi“ hizmeti sunuyor.

Odeabank Nakit Hazır kredi kampanyası kapsamında azami vade süresini 48 ay olarak belirlemiştir. Bankanın kampanya dahilinde uyguladığı faiz oranları farklılık göstermektedir. Banka finansman başvurusu sırasında gerçekleştirdiği müşteri skorlaması ile müşterinin kredi notunu tespit etmekte ve bu müşterinin kredi notuna göre uygulanacak olan faiz oranını belirlemektedir.

Aylık Yüzde 1,29’dan Başlayan Faiz Oranları!

Odeabank yeni yıl kredi kampanyası kapsamında sağlanan likidite tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) tahsil etmektedir. Odeabank’ın Nakit Hazır Kredi ürününde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,29’dan başlamaktadır. Faiz oranları aylık 1,29, 1,39, 1,55, 1,59, 1,79 olarak uygulanabilmektedir.

48 ay vadede ödeme koşulu ve aylık 1,39 faiz oranı ile 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık 304 Türk Lirası civarında taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Sağlanan finansmanın yıllık toplam maliyet oranı yüzde 22,3026 olacaktır. Yine aynı miktar finansmanı 48 ay vade ve aylık yüzde 1,59 faiz oranı ile sağlayan müşteri 320 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. 1,59 faiz oranı ile kullanılan kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 25,8199 olacaktır. Müşteri Nakit Hazır Kredi kampanyası uyarınca 10 bin Türk Lirası krediyi 48 ay vade ve aylık yüzde 1,79 faiz oranı ile kullandığı durumda ise aylık takribi 336 Türk Liralık taksitlerle kredi geri ödemesini gerçekleştirecektir. Bu durumda kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 29,4299 olacaktır.

Günlük 10 Türk Liralık taksitlerle ödenebilecek olan kredi tutarı, vade süresi ve faiz oranı hakkında bilgi almak için Odeabank şubelerini ziyaret edebilir, aynı zamanda kredi skorunuzu ve faydalanabileceğiniz faiz oranı hakkında bilgi alabilirsiniz.