QNB Finansbank’tan Hazır Kredi Kampanyası

QNB Finansbank, farklı bir kredi kampanyası ile zor durumda kalmanıza engel olmayı hedefliyor. Bir kez başvuru yaptıktan sonra, her an kullanımınıza hazır olan Hazır Kredi ile artık nakit ihtiyacı çekmeyeceksiniz.

QNB Finansbank’ın yaptığı kredi kampanyalarından bir tanesi de “Hazır Kredi”. QNB Finansbank şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezinden, internet şubesinden ya da cep şubesi üzerinden başvuru gerçekleştirebileceğiniz Hazır Kredi’ye bir kere başvurmanız yeterli. Yaptığınız başvuru sonrasında size tanımlanan hazır kredi limitini dilediğiniz an kullanıp, taksit taksit geri ödeyebilirsiniz.

QNB Finansbank’ın başvuru kanalları üzerinden Hazır Kredi’ye başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonrasında kartınıza tanımlanacak olan hazır krediyi nakite ihtiyacınız olduğu andan herhangi bir ATM’den hesabınızdan para çeker gibi çekebilirsiniz. Hazır Kredi kapsamında hesabınıza tanımlanacak olan limit, ek hesap limitinize bağlı olarak değişeceği gibi, ek hesap limitinize ek olarak size tahsil edilip, sadece taksitli seçenek üzerinden kullanabileceğiniz bir kredi türü. 12 ay, 18 ay, 24 ay, 36 ay ve 48 ay vade seçenekleri sunan QNB Finansbank, hazır kredi limitinizi bankalar ile olan ilişkilerinize göre yükseltme şansını da tanıyor.

Aylık yüzde 1.84 oranında faiz ile kullanabileceğiniz Hazır Kredi’yi 10.000 Türk Lirası limiti için kullanmak istediğinizde 24 aylık vade sürecinde aylık 541,25 Türk Lirası eşit taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.

Güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak ve bankalara göre faiz oranı ve vade seçeneklerine göre kredileri incelemek isterseniz krediler kategorimize göz atabilirsiniz.