QNB Finansbank’tan Peşinatsız Konut Kredisi Kampanyası!

QNB Finansbank, düzenlediği konut kredisi kampanyalarına bir yenisini ekleyerek, herhangi bir peşinat ödemeden ev sahibi olmanıza olanak sağlayan Peşinatsız Konut Kredisi’ni sunuyor. İşte QNB Finansbank’ın düzenlediği konut kredisi kampanyasina dair merak edilen tüm detaylar!

Satın alacağınız evin ekspertiz raporunda belirlenen değerinin yüzde 100’üne kadar Konut Kredisi temin etmenize olanak sağlayna QNB Finansbank, aynı zamanda Türk Lirası cinsinden temin edeceğiniz konut kredisi için 180 aya varan vade seçenekleri ile ödeme planı oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Sabit faiz oranı uygulaması ile birlikte konut kredinizin vade süresi boyunca yapacağınız ödeme tutarlarını ön görerek, bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Satın alacağınız konut üzerine gerçekleştirilecek ipotek tesisinin yanı sıra, aynı zamanda satın almış olduğunuz, mevcutta sahip olduğunuz konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, yüzde 100 oranında kredi desteği sağlayan QNB Finansbank, sadece tapuda mesken olarak geçen konut tipleri için temin edebileceğiniz bir konut kredisi türü sunuyor.

QNB Finansbank 100 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan temin edeceğiniz 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için 180 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde aylık yüzde 1,25 oranında faiz uygulaması eşliğinde aylık taksit tutarınız bin 400 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki konut kredilerini inceleyerek bütçeniz ve hayalinizdeki ev için en uygun konut kredisini belirleyebilirsiniz.