Şekerbank’tan 120 Ay Vadeli Arsa Kredisi Kampanyası

Şekerbank, ister işlemek, ister yatırım yapmak amacı ile olsun; uygun vade faiz seçenekleri eşliğinde hayalinizdeki arsaya kavuşmanıza arsa kredisi ile birlikte olanak sağlıyor. 

Ticari nitelik kapsamayan arsa alımları için finansman kullanımında kullanılabilecek olan bu kampanya ile birlikte 120 aya varan vade seçenekleri eşliğinde hayalini kurduğunuz arsaya sahip olmanıza olanak sağlanıyor. Türk Lirası cinsinden kullanılabilecek olan bu kredi sayesinde, sizde bir arsa yatırımı yapabilirsiniz.

Teminat olarak herhangi bir kefil talebi bulunmayan Şekerbank, sadece satın alınan arsanın ipotek tesisini gerçekleştiriyor. Eğer satın alınan arsada imar izni yok ise, bu sefer ipotek tesisi; arsayı satın alan kişinin farklı bir gayrimenkulüne tesis ediliyor.

Şekerbank Arsa Kredisi Başvurusu

Şekerbank arsa kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret etmeniz gerekir. Bu şubeye giderken yanınızda T. C. kimlik numaranızı gösteren kimliğiniz bulunması gerekiyor. Aynı zamanda en eski olarak son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, doğal gaz, su, telefon gibi faturalardan bir tanesi adres teyit amacı ile yanınızda bulunmalı.

Başvuru aşamanızda yanınızda mutlaka bulunması gereken belgelerden bir diğeri ise gelir durumunuzu gösteren belgeniz. Ekspertiz değerine göre belirlenecek olan kredi tutarını ödeme yapabilmenizi gösteren gerekli düzeyde gelirinizin olduğunu mutlak suretle belgelemelisiniz. Aynı zamanda ekspertiz raporu için de satın almak istediğiniz arsanın tapu fotokopisi gerekiyor.

Siz de bir arsa sahibi olmak istiyorsanız en uygun arsa kredisini bulmak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atabilirsiniz.