TEB’den Mayıs Ayına Özel Taşıt Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Mayıs ayına özel, yaza arabasız girmek istemeyenler için uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi olanağı sağlıyor. İşte TEB‚in taşıt kredisi kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Türk Ekonomi Bankası, hazırladığı taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB)’in size en yakın şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz taşıt kredisi ile birlikte hayalin kurduğunuz otomobile düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile birlikte kavuşabilirsiniz.

TEB’e yapacağınız taşıt kredisi başvurusunu ortalama 24 saat içerisinde onaylayarak tarafınıza sunan banka, kredi vade süreniz boyunca sabit faiz üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlıyor. 48 aya varan vadeler ile temin edebileceğiniz taşıt kredisi, hem sıfır kilometre otomobil alımlarında, hem de ikinci el otomobil alımlarında rahatlıkla satın alabileceğiniz türden bir kredi olarak sunuluyor.

Siz de nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgeniz, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş olan maaş bordrosu, maaş cüzdanı gibi gelir belgeniz, satın alacağınız otomobile ait proforma fatura ya da ikinci el ise ruhsat fotokopisi ve ikamet durumunuzu gösteren son 3 ay içerisinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesi ile birlikte size en yakın TEB şubesine giderek taşıt kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun taşıt kredisini bankalar tarafından sunulan kampanyalar arasından inceleyerek temin edebilirsiniz.