Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan Avantajlı İhtiyaç Finansmanı Maliyetleri!

Türkiye Finans Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı ürünü ile birlikte vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına avantajlı kâr payı oranları ile birlikte çözüm sunuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç finansmanı ürünü oldukça avantajlı kâr payı oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Finansman başvurusu aşamasında kefil talebinde bulunmayan Türkiye Finans Katılım Bankası; 12 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,39 oranında, 24 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,39 oranında, 36 ay vade seçeneği için aylık yüzde 1,45 oranında, 48 ay vade seçeneği için de aylık yüzde 1,45 oranında kâr payı oranları uygulaması gerçekleştiriyor.

Banka tarafından uygulanan aylık kâr payı oranları eşliğinde 12 ay vade seçeneği ile temin edilen ihtiyaç finansmanı için yıllık toplam maliyet yüzde 23,12 oranında gerçekleşirken, bu oran 24 ay vade seçeneği için yüzde 22,58 oranında, 36 ay vade seçeneği için 20,44 oranında, 48 ay vade seçeneği için de yüzde 20,34 oranında gerçekleşiyor.

Yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikamet ettiğiniz adresi gösteren son 3 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş bir faturayı alarak size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesini ziyaret ederek finansman başvurusu gerçekleştirebilir, onaylanan finansmanınızı hemen temin edebilirsiniz.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler 6 Kasım Pazartesi tarihi itibariyle, aşağıda yer alan bağlantıdan, bankaya ait resmi internet sitesinde yer verilen bilgiler doğrultusunda hazırlanarak, Kredi Haberi ziyaretçilerinin bilgisine sunulmuştur.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.