Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan Sağlık Finansmanı Avantajı!

Türkiye Finans Katılım Bankası, müşterilerine sağlık kredisi imkanı sunuyor.

Vatandaşlar farklı çeşitlerde ilaç masrafları ya da ameliyat için gerekli olan masraflarda kredi ihtiyacı duyuyor. Bu kapsamda bankaların düzenlemiş olduğu ihtiyaç kredilerinden faydalanma seçeneği olduğu gibi katılım bankalarının da var olan sağlık ihtiyaçlarına yönelik ihtiyaç kredilerinden yararlanmak mümkün.

Sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan nakit ihtiyacını sağlık finansmanı kapsamında kredi sunan Türkiye Finans Katılım Bankası da yer almakta. Türkiye Finans Katılım Bankası sağlık finansmanı kapsamında uygun faiz oranları ve çeşitli vadelerde imkanlar sunuyor.

48 ay vadeye kadar ödeme planı çeşidi olan Türkiye Finans Katılım Bankası sağlık finansmanında müşteriler kendi bütçelerine uygun vadeyi seçip, ona göre ödeme planları çıkartılıyor. Çeşitli vade seçeneklerinin yanında bankanın sunduğu faiz oranı ve sonucunda elde edilen kar oranı da çok cazip oranlarda karşımıza çıkıyor. Banka sağlık finansmanında yüzde 1,39 kar oranıyla müşterilerine olanaklar sağlıyor.

Finans Katılım Bankası sağlık finansmanından yararlanmak isteyen vatandaşlardan banka kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti talep ediyor. Tahsil edilen vergi ve kredinin kar payını tamamını oluşturan toplam maliyet oranı ise yüzde 22,30 olmakta.

Sağlık finansmanına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar ise yanlarına kimlik cüzdanı, gelir durumlarını gösteren belge ve sağlık sorunu ile ilgili yapılacak olan harcamaların belgesi ile birlikte bankanın şubesine gitmeleri gerekiyor.

Güncel kredi kampanyalarına göz atarak acil nakit ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretmek ve bütçeniz için en doğru ödeme planını hangi banka ile oluşturacağınıza karar verebilmek adına sizin için en uygun kredilere yer verdiğimiz krediler kategorimize göz atabilirsiniz.