Türkiye Finanstan Arsa Alımı İçin Özel Kredi

Türkiye Finans Katılım Bankası, yatırımlarını arsa olarak yapmak isteyenler için aylık yüzde 1,40’dan başlayan faiz oranları ile birlikte 60 aya kadar vade seçeneği eşliğinde arsa kredisi olanağı sunuyor.

Faizsiz bankacılık alanında arsa alarak yatırım yapmak isteyenler için kredi olanağı sunan Türkiye Finans Katılım, vade seçeneklerine göre değişmeksizin aylık yüzde 1,40 oranında faiz ile arsa kredisi ile arsa sahibi olmanızı sağlıyor. Katılım bankacılığı prensipleri ile gayrimenkul sahibi olmanıza olanak sunan Türkiye Finans, 12 aydan 60 aya kadar arzu ettiğiniz vade seçeneğinde ödeme yapmanız için seçenek sunuyor. Başvurunuz sonrasında Türkiye Finans tarafından satın alınan gayrimenkul, talep ettiğiniz vade seçeneğine uygun olarak minimal kâr payı ile ödeme planınıza uygun olarak ödemeleriniz doğrultusunda size aktarılıyor.

Satın alınan arsa değerinin yüzde 1’i kadar kredi tahsis ücreti talep eden Türkiye Finans, 100 bin Türk Lirası değerinde arsa satın alımınız halinde ipotek tesis ücreti olarak 350 Türk Lirası, ekspertiz ücreti olarak da 750 Türk Lirası talep ediyor. 100 bin Türk Lirası tutarındaki krediniz için 60 ay vade seçeneği ile ödeme yapmanız halinde aylık yüzde 1,46 oranında kâr marjı ekleyen Türkiye Finans, 2 bin 706 Türk Lirası 69 kuruş tutarında eşit taksitler ile ödemenizi yapmanıza olanak sağlıyor.

Vade seçeneğinizi 48 ay olarak tercih eden arsa sahipleri ise aylık yüzde 1,40 oranında kâr oranı ile birlikte 3 bin 51 Türk Lirası 57 Kuruş tutarındaki eşit taksitler ile ödemenizi yapamanıza olanak sağlıyor. Vade seçeneğini 36 ay olarak tercih edenler için de tüm masraflar ve kâr oranları sabit kalırken, aylık 3 bin 724 Türk Lirası 52 Kuruş tutarında eşit taksitler ile ödeme planı hazırlıyor.

Güncel kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizde yer alan krediler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

SUCHE NACH KREDITE