Türkiye İş Bankası’ndan 30.000 TL’ye Kadar Anında Kredi!

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen Anında Kredi Kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar vade seçenekleri, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturabilir, 30 bin Türk Lirası’na kadar hızlı ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

İş Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız avantajlı maliyetler eşliğinde çözüme kavuşturuluyor. Banka çekeceğiniz ihtiyaç kredisi ürünü için 48 aya kadar taksitlendirme imkânı sunuyor. Üstelik ödeme planınızı oluştururken aylık sabit tutarlar ile kredi ödemesi, üç ayda bir kredi ödemesi, iki ayda bir kredi ödemesi gibi kendi bütçenize göre ödeme planı oluşturmak da Türkiye İş Bankası tarafından sunulan imkânlar arasında yer alıyor.

Haftanın her günü, her saati İş Bankası’na ait mobil uygulama olan İşCep uygulaması üzerinden ve İş Bankası internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlayan banka, 30 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi başvurularınızı hızlı ve pratik bir şekilde sonuçlandırarak hesabınıza aktarımını sağlıyor.

Türkiye İş Bankası 25.000 TL Anında Kredi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan çekeceğiniz online 25.000 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanız tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,59 olurken, ödeme yapılacak aylık taksit tutarı da 799,86 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 29 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.