Vakıfbank’tan İkinci El Taşıt Alacaklara Özel Taşıt Kredisi

Vakıfbank, diğer bankalardan farklı olarak sıfır kilometre otomobiller ve ikinci el otomobiller için alınacak taşıt kredisi için farklı oranlarda faiz oranları ile kredi olanağı sunuyor. İşte ikinci el otomobiller için temin edilecek olan taşıt kredisine dair tüm detaylar!

48 aya kadar vade seçenekleri içeren Vakıfbank ikinci el taşıt kredisi için satın alacağınız otomobilin sahip olduğu kasko değeri baz alınıyor. Kasko değerinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i kadar finansman sağlayan Vakıfbank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın ise yüzde 50’si kadar kredi desteği sağlıyor. 

Ödeme planınızı isterseniz aylık eşit taksitlerle, isterseniz 3 aylık eşit taksitlerle, isterseniz de değişken taksitlerle oluşturma şansı sunan Vakıfbank, 5 yaşına kadar olan otomobillere 48 aya kadar vade seçenekleri, 5 yaşından 8 yaşına kadar olan otomobiller için de 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor.

Taşıt kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil şartı aramayan Vakıfbank, satın alacağınız otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştirerek ihtiyaç duyulan gerekli teminatı sağlıyor. Kredi süreci boyunca hayat sigortası ve kasko uygulaması yapan Vakıfbank, aynı zamanda satın aldığınız otomobil için gerekli olan Zorlu Trafik Sigortası için de Vakıfbank sigorta kampanyalarından faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Belirli bir gelir düzeyi olan, KKB skoru olumlu olan ve 18 yaşını doldurmuş her kişinin başvurabileceği Vakıfbank taşıt kredisi için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisindeki taşıt kredilerini inceleyerek bütçeniz için en uygun taşıt kredisini temin edebilirsiniz.