Yapı Kredi Bankası’ndan Avantajlı Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası, düzenlediği avantajlı konut kredisi kampanyası ile birlikte, hayalini kurduğunuz ev için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini avantajlı faiz oranları ile birlikte temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Satın almak istediğiniz ev için belirlenen ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar konut kredisi temin etmenize olanak sağlayan Yapı Kredi Bankası, avantajlı faiz oranları ve 120 aya kadar uzanan uzun vade seçenekleri eşliğinde ödemelerinizi rahatlıkla yapmanız için ortam yaratıyor.

Konut kredisi için ön kefil talebinde bulunmayan Yapı Kredi Bankası, vade süreciniz boyunca satın almak istediğiniz konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, konut krediniz için gerekli olan teminatı sağlıyor.


Gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kredinizi rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 100 bin Türk Lirası Konut Kredisi Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası’ndan 100 bin Türk Lirası tutarında konut kredisi talep etmeniz ve ödemeleriniz için de 120 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 0,98’e tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık taksit tutarları ekspertiz ücreti, deprem sigortası, hayat sigortası gibi masraflar dahilinde aylık  bin 350 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu ödeme planı, 26 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile Kredi Haberi editörleri tarafından ziyaretçilerimiz için hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek, bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilir, ihtiyacınız için en uygun krediyi belirleyebilirsiniz.