Yapı Kredi’den Otomobil Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi!

Yapı Kredi Bankası, uzun zamandır otomobil hayali kuran müşterilerine özel uygun faizli ve kişiye özel ödeme planlarıyla taşıt kredisi sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için onların bütçelerine uygun ödeme planlarıyla taşıt kredisi sunuyor.


Hem sıfır kilometre hem de ikinci el araçlar için kredi imkanı sağlayan banka, 48 ay vadeye uzanan ödeme planları sunuyor.

Yapı Kredi taşıt kredisi başvurusu banka şubelerinde yapılıyor. Başvuru sırasında kişilerin taşıt kredisi için gerekli olan belgeleri unutmamaları gerekiyor. Bunlar; kişilerin T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanlarının fotokopilerini, gelir belgelerini, ikametgah belgelerini ve araca ait belgeleri getirmeleri gerekiyor. Serbest meslek sahiplerinin son vergi levhalarının fotokopilerini, kira geliri olanların tapu ya da kira kontratlarını getirmeleri, emekli olan bireylerin ise emekli hesap cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. İkametgah belgesi yerine ise son 3 aylık döneme ait elektrik, su, doğalgaz faturalarından birinin getirilebilmektedir. Aynı zamanda sıfır kilometre araçlar için şirketin vereceği fiyat teklifi ve asıl fatura, ikinci el araçlar için ise araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi getirilmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi taşıt kredisi faiz oranları yüzde 2,45’ten başlamaktadır. Bankanın faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 12 Kasım 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/tasit-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.