Yaza Arabasız Girmek İstemeyenlere Akbank’tan Taşıt Kredisi!

Akbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birikte hem sıfır kilometre otomobil alımında kullanabileceğiniz, hem de ikinci el otomobil alımında kullanabileceğiniz, 48 aya varan vade seçenekleri içeren taşıt kredisi sunuyor. 

Akbank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor. Hem sıfır kilometre yeni otomobiller için kullanabileceğiniz taşıt kredisi, 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları eşliğinde ikinci el otomobiller için de temin edilebilmekte.

İsterseniz kredi ödemenizin ilk taksidini 3 ay erteleme fırsatı sunan Akbank, aylık yüzde 1,22’den başlayan faiz oranları eşliğinde taşıt kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Taşıt kredi başvurusu aşamasında KKB skorunuzu da göz önünde bulunduran Akbank, 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının, sabit bir gelir sahip olması halinde taşıt kredisinden faydalanmasına olanak sağlıyor.

Taşıt kredisi temin etme aşamasında kredi süresi boyunca satın alacağınız otomobil üzerine rehin tesisi gerçekleştiren Akbank, ödemelerinizi tamamlamanız halinde satın aldığınız otomobili sizin üzerine geçiriyor. Aynı zamanda kredi vade süresi boyunca kredili hayat sigortası uygulaması yapan Akbank, satın aldığınız otomobile sigorta ve kasko uygulamalarını da kredi masrafı olarak sizden temin ediyor.

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak adına ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak, bütçeniz için en uygun taşıt kredisini tespit edebilir ve bu yazı yeni arabanıza kavuşarak geçirebilirsiniz.