Yaza Arabasız Girmeyin Diye Taşıt Kredisi Odeabank’ta!

Odeabank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyası ile birlikte yaz aylarını arabasız geçirmek istemeyenlere uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde taşıt kredisi olanağı sağlıyor. İşte Odeabank’ın taşıt kredisi kampanyasına dair tüm detaylar!

Alacağınız otomobillerin hem sıfır kilometre versiyonları, hem de ikinci el versiyonları için temin edebileceğiniz bir taşıt kredisi türü olan Odeabank taşıt kredisi ile birlikte hayalinizdeki otomobile kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile temin edebileceğini Odeabank taşıt kredisi kampanyası ile birlikte hayallerinizi rahatlıkla gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Satın alacağınız otomobil eğer sıfır kilometre bir otomobil ise proforma fatura değerinin ilk 50 bin Türk Lirası içni yüzde 70 oranında kredi desteği sağlayan Odebank, 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’si oranında kredi desteği sunuyor. Aynı oranlar, ikinci el otomobil alımlarınızda da kasko değeri üzerinden hesaplanıyor.

48 aya kadar vadelendirerek rahat bir şekilde ödeme yapabileceğiniz Odebank taşıt kredisi ile birlikte hayalini kurduğunuz otomobili şimdiden alarak yaz aylarında gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirme şansını yakalayabilirsiniz.

Bütçeniz için en uygun taşıt kredisini belirlemek için internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda gerekli belgelerle birlikte size en yakın Odeabank şubesine giderek taşıt kredisi için kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.