Ziraat Bankası İndirimli Taşıt Kredisi Kampanyası

2017 yılına yeni umutlar ve yeni hayallerle giren müşteriler için bankalar tarafından birbiri ardına kredi kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Ülkemizin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından duyurulan “İndirimli Taşıt Kredisi Kampanyası” ile yeni yılda araç sahibi olmak isteyenler, Ziraat Bankası’ndan finansman edinerek istedikleri taşıtı kolayca alma olanağına kavuşuyorlar.

Ziraat Bankası, İndirimli Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında finansman edinerek araç almak isteyen müşterilerin elinde bir miktar nakit olmasını şart koşmaktadır. Müşteriler almak istedikleri taşıtın tamamı için kredi kullanamamaktadırlar.

Azami Vade 48 Ay!  

Ziraat Bankası indirimli taşıt kredisi kampanyası uyarınca müşteriler azami 48 ay vade ile kredi kullanma olanağına sahiptir. Kredi kampanyası dahilinde “Taşıt Diğer Ürün Paketi” satın alacak müşteriler aylık yüzde 1,15 düzeyinde faiz oranından faydalanma imkanına kavuşacaktır.

Bu kapsamda bankadan 30 bin Türk Lirası finansman edinerek borcunu 48 ay vadede geri ödemek isteyen bir müşteri; aylık takribi 860 Türk Lirası geri ödeme yapmak durumundadır. Banka, müşterilerinden hayat sigortası ve taşıt için kasko yaptırmalarını talep edebilmektedir. Bu sigortaların poliçe primleri müşterilerden tahsil edilmektedir. Ayrıca kredi tahsis ücreti de kredi kampanyası kapsamında müşteriden binde beş oranında tahsil edilmektedir. 30 bin Türk Lirası kredi kullanımında bu ücret 150 Türk Lirası olarak müşterilere yansıtılmaktadır.

Bununla birlikte alınan taşıta kredi vadesi boyunca banka tarafından rehin konulmaktadır. Noter aracılığı ile gerçekleştirilecek rehin işlemi için gereken ücret müşteri tarafından karşılanmak durumundadır. Kredi vadesi sonunda müşteri borcunun tamamını ödediğini ibraz ederek bahse konu rehni kaldırabilecektir.

Ziraat Bankası kampanya kapsamındaki bütün şartları değiştirme hakkına sahip olduğundan; Ziraat Bankası’ndan taşıt kredisi edinmek isteyen müşteriler başvuru aşamasında nihai ve kesin bilgileri Ziraat Bankası şubelerinden öğrenebilirler.