Ziraat Bankası’ndan Girişimciye Değer Veren Kredi!

Ziraat Bankası düzenlediği KOBİ kredi kampanyası ile birlikte 31 Mayıs 2017 tarihine kadar Ziraat Bankası şubelerinden başvurulacak 250 bin Türk Lirası’na kadar işletme kredileri için 60 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Hem krediye ihtiyacı olup, hem de ihtiyacı olan kredi için yeterli teminatı bulunmayan KOBİ’lere Kredi Garanti Fonu’nun kefaleti ile birlikte uygun faiz oranları ve 60 aya varan vade şansıyla birlike Ziraat Bankası „Girişimciye Değer Kredisi“ sunuyor. Kredi kullandırım komisyonu talep etmeyen Ziraat Bankası, 31 Mayıs 2017 gününe kadar aldığı başvuruları değerlendirerek 250 bin Türk Lirası’na kadar işletme ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışacak.

KOBİ vasfını taşıyan ve Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, Ticaret ve Sanayi Odaları, Deniz Ticaret Odaları ve Esnaf ve Sanatkarlar odalarından herhangi birine ya da Ticaret Borsasına kaydı olan tüm gerçek ve tüzel kişi işletmelerine Kredi Garanti Fonu’nun sağladığı kefalet ile birlikte bahsi geçen krediden faydalanılabilecek.

Maksimum vade süresinin 5 yıl, yani 60 ay olduğu kredi türünde, üst başvuru limiti ise 250 bin Türk Lirası.

Ziraat Bankası, aynı zamanda kredi temin edecek kişilerin ödeme talimatı, KMH, KOBİ Kart, çek, POS, DBS, İnternet Bankacılığı ve sigorta ürünlerinden en az 2 tanesinin Ziraat Bankası’ndan temin edilmiş olmasına ya da başvuru gerçekleştirilmiş olmasına özen gösteriyor.

Siz de işletmenizin ihtiyaçlarınız karşılamak için internet sitemizde yer alan krediler kategorisinden KOBİ kredilerini inceleyebilirsiniz.