Fibabanka Kiraz Hesap’ta Yüksek Hoşgeldin Faizi

Fibabanka, düzenlediği Kiraz Hesabı kampanyası ile birlikte birikimlerinizi yüksek faiz oranı üzerinden değerlendirmenize olanak sağlıyor. İşte Kiraz Hesabı kampanyasına dair merak edilen tüm detaylar!

Fibabanka, düzenlediği Kiraz Hesabı kampanyası ile birlikte tüm birikimlerinizi yüksek faiz oranı ile değerlendirmenize olanak sağlıyor. Risksiz bir şekilde birikim yapmak ve birikimlerinizi yükseltmek istiyorsanız, aylık yüzde 14’e varan oranlarda hoş geldin faizinden faydalanarak, Fibabanka Kiraz Hesabı’na başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek faiz oranı eşliğinde rahatlıkla, devlet güvencesi altında birikim yapabileceğiniz Fibabanka Kiraz Hesabı için size en yakın Fibabanka şubesine giderek hesap başvurusu yapabilirsiniz. Hesap açılış süresi itibariyle 120 gün, yani 4 ay boyunca hesabınıza yüzde 14 oranında hoşgeldin faizi uygulaması yapan Fibabanka, devam eden süreç içerisinde yüzde 12 oranında aylık devam faizi ile birlilkte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor.

Hem Türk Lirası, hem de Amerikan Doları cinsinden açabileceğiniz bir hesap türü olan Fibabanka Kiraz Hesabı’nda, mevduat hesabı özelliklerini kullanarak, yatırımlarınızı yüksek faiz oranları ile değerlendirirken aynı zamanda gün içerisinde yapacağınız havale, EFT, virman, fatura ödeme gibi işlemlerde herhangi bir masraf kesintisi yapılmamaktadır.

Siz de birikimlerinizi Fibabanka’ya taşıyarak yüksek faiz oranları ile değerlendirmek istiyorsanız, size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret ederek kendinize bir mevduat hesabı açabilirsiniz.