Yüzde 13,5 Hoşgeldin Faizi Akbank’ta!

Akbank, düzenlediği vadeli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte, yatırımlarınıza 3 ay süre boyunca aylık yüzde 13,5 oranında hoş geldin faizi uygulaması gerçekleştiriyor.

Serbest hesap adı verilen vadeli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte birikimlerinizi devlet güvencesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Risksiz bir birikim yapma olanağı sağlayan Akbank, açacağınız vadeli mevdsuat hesabınıza ilk 3 ay boyunca aylık yüzde 13,5 oranında hoş geldin faizi uygulaması gerçekleştiriyor. 

En az bin Türk Lirası ile açabileceğiniz vadeli mevduat hesabınıza ilk 3 ay boyunca uygulanacak yüzde 13,5 tanışma faizinin devamında da yüksek faiz oranı ile birlikte işlem gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt Serbest Hesap adı verile nvadeli mevduat hesabı kampanyası ile birlikte açacağınız yatırım hesabınızdan istediğiniz zaman herhangi bir kayıp yaşamadan nakit çekimi gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda dilediğiniz zaman hesabınıza ek yatırım da yapabilmektesiniz.

Vadesiz hesaba aktarım gerçekleştirmeden havale ve EFT işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenize olanak sağlayan Akbank, yüksek hoş geldin faizi olanağı ile birlikte birikimlerinizi yatırıma dönüştürmenize olanak sağlıyor. 15 günden 364 güne kadar bireysel olarak tercih edeceğiniz vade sürecinde hesabınıza nakit işlenmesi gerçekleştirecektir.

Serbest Hesap kampanyasından faydalanmak için mevduat hesabınızı internet üzerinden açtığınızda hoş geldin faiziniz yüzde 13,5 olarak uygulanırken, size en yakın Akbank şubesine giderek açacağınız mevduat hesabınızda hoşgeldin faiziniz yüzde 9 olarak tanımlanmaktadır.