Garanti Bankası e- Vadeli Mevduat Hesabı İle Paranız Değerlensin!

Garanti Bankası e- Vadeli mevduat hesabı ile banka yüksek faiz olanakları ile daha çok kazandırıyor. Banka e- vadeli mevduat hesabında yıllık yüzde 10,90’a varan faiz avantajları sunuyor. Müşteriler bankanın uyguladığı e- vadeli hesaba internet şubesi ya da mobil şubeden anında başvurabilmektelerdir.

Vadeli hesap Türk Lirası, Dolar, Euro ve daha bir çok para biriminde açılabilmektedir. E- vadeli mevduat hesabı açmak için gerekli olan alt limit Türk Lirası bazında 1.000 Türk Lirası olmakla birlikte, döviz cinsinden ise 1.000 Dolar ve 600 Euro’dur.

Vadeye Göre Faiz Oranı!

Açılış tarihinden itibaren faiz kazandırmaya başlayan e- vadeli mevduat hesabında tabela faiz oranlarından daha yüksek faiz oranı uygulanmakta ve daha çok kazandırmaktadır. Garanti Bankası’nın uyguladığı e- vadeli mevduat hesabından vade süresi dolmadan nakit çekimi yapıldığında vade bozulmamakta yalnızca çekilen tutara faiz işlememektedir. Banka e- vadeli mevduat hesabı ile ilgili kampanyalar düzenlemiştir.

Müşteri bankada bulunan vadeli mevduat hesabına ek olarak e- vadeli mevduat hesabı açabilmektedir. Ek vadeli mevduat hesabı tanımladığı durumda, hesaba 32- 45 gün vade ile yatırılan 75 bin Türk Lirası ila 500 bin Türk Lirası arasındaki meblağ için banka yıllık yüzde 10,25 faiz oranı uygulamaktadır.

Banka uyguladığı hoş geldin kampanyası ile e- vadeli mevduat hesabına 32- 65 gün arasında bir vadeyle yatırılan 10 bin Türk Lirası ve 1 milyon Türk Lirası arasındaki bir meblağ için yıllık yüzde 10,80- 10,90 oranlarında faiz uygulamaktadır. Garanti Bankası uzun vade kampanyası kapsamında e- vadeli mevduat hesabına 46 ila 50 gün arasındaki vadelerle yatırılan 75 bin Türk Lirası ile 5 milyon Türk Lirası arasındaki miktarlara yıllık yüzde 10 ve 10,25 faiz işletmektedir.