Odeabank Vadeli Dolar ve Vadeli Euro Hesabı!

Odeabank, kredi talebinde bulunan müşterilerine olduğu gibi, mevduat sahibi müşterileri için de birbirinden avantajlı bankacılık ürünleri sunmaktadır. Döviz sahibi müşterilerini düşünerek döviz vadeli hesap açma olanağı tanıyan banka, müşterisinin hem dövizin kur getirisinden hem de faiz getirisinden faydalanmasını sağlıyor.

Vadeli Dolar Hesabı!

Geride bıraktığımız iki aylık zaman diliminde Amerikan Doları Türk Lirası karşısında yaklaşık yüzde 20 değerlendi. Bu durumdan yararlanan ve dolara dönen kimi müşteriler ayrıca faizden de kazanç sağlayabilirler.

Odeabank dolar mevduatı sahibi müşterileri için; 31 günlük vadeye kadar mevduat miktarı farketmeksizin yüzde 0,25 oranında faiz önermektedir. 32 ila 400 gün aralığındaki bütün vade dilimleri için banka tarafından sunulan faiz oranları ise yüzde 1,75’dir.

Vadeli Euro Hesabı!

Odeabank tıpkı Amerikan Doları’nda olduğu gibi, Euro’da da vadeli hesap olanağı tanımaktadır. Euro vadeli hesap ile müşteriler mevduatlarına faiz getirisi sağlarken, kurda gerçekleşecek yukarı yönlü hareketlerden de kar edebilmektedirler.

Odeabank Euro mevduatı sahibi müşterileri için; 31 günlük vadeye kadar mevduat miktarına bağlı olmaksızın yüzde 0,25 oranında faiz önermektedir. 32 ila 400 gün aralığındaki bütün vade dilimleri için banka tarafından sunulan faiz oranları ise yüzde 1,5’dir.

Banka tarafından sunulan bahse konu faiz oranları şubeden açılan hesaplar ve şubeden yatırılan mevduatlar için geçerlidir. Bu faiz oranlarını yeterli görmeyen müşteriler, internet bankacılığı yahut telefon bankacılığı üzerinden hesap açtırıp paralarını diğer bankalardan EFT yolu ile bahse konu hesaba yollamaları durumunda daha yüksek faiz oranları alabilmektedirler.

Hemen tüm bankalarda olduğu gibi Odeabank’ta müşterilerine online ortamda ve uzaktan hizmette daha yüksek faiz oranları sunmakta ve hesaptan yapılan işlemlerde pek çok masrafı almamaktadır.