Türkiye Finans Katılım Bankası e- Katılma Hesabı!

Türkiye Finans Katılım Bankası e-katılma hesabı ile birikimlerinize değer katıyor. Banka müşterilerine avantajlı kâr oranları ve vade seçenekleri sunuyor. Türkiye Finans Katılım Bankası e-katılma hesabı kampanyası 31 Aralık 2016 tarihinde son buluyor.

“e- Katılma hesabının” açılış alt limiti 250 Türk Lirası/ Dolar/ Euro’dur. Türkiye Finans’ın e-katılma hesabı Türkiye Finans İnternet Şubesi’nden, Mobil Şube’den ve Müşteri İletişim merkezi üzerinden açılabilmektedir.

Vadeye Göre Değişen Oranlar!

Azami 3 ay vadeye kadar, minimum 250 Türk Lirası, Dolar ve Euro ile açılan e-katılma hesabı; Türk Lirası’nda 85/15 kâr paylaşım oranı sunmaktadır. Dolar ve Euro’da ise 65/35 kâr paylaşım oranı sunulmaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan e-katılma hesabı açtıran müşteriler, kampanya boyunca ve hesapları açık kaldığı sürece, ayda 3 EFT ve 3 Havale işlemini para ödemeden gerçekleştirebilmektelerdir.

e- Katılma hesabı üst limiti 500 bin Türk Lirası, Dolar ve Euro’dur. Söz konusu rakamın üzerinde bir meblağda açılmış olan hesap standart e-Katılma kâr paylaşım oranları ile açılacaktır. e- Katılma Hesabı kampanyası 31 Aralık’ta sona erecektir. Kampanya kapsamında uygulanan kâr oranları vade süresine göre değişmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası, 250 Türk Lirası ile 100 bin Türk Lirası’na kadar olan meblağlar için 1 ay vadede yıllık yüzde 8,6 kâr oranı; 3 aylık vadede 7,72 kâr oranı, 6 aylık vadede yıllık 7,87 kâr oranı, 1 yıl ve daha uzun vadelerde yıllık 8,41 kâr oranı uygulamaktadır. e- Katılma hesabında yatırılan 100 bin Türk Lirası ile 250 bin Türk Lirası arasındaki meblağlara ise 1 ay vadede 8,06 kâr oranı; 3 ay vadede 8,22 kâr oranı; 6 ay vadede 7,87 kâr oranı; 1 yıl ve daha uzun süreli vadelerde ise yıllık 8,85 kâr oranı uygulanmaktadır.