İş Bankası’ndan Yüksek Getirili Vadeli Türk Lirası Hesabı

Ülkemiz bankacılık sektörünün öncü özel kuruluşlarından olan İş Bankası müşterilerine vadeli hesapta da ayrıcalıklı hizmet ve yüksek faiz oranları sunmaktadır. Banka bu kapsamda, sunduğu faiz oranlarını yüzde 10,30 seviyesine kadar yükseltti.

Mevduatının ekonomik koşullardan dolayı durduğu yerde erimesini istemeyen vatandaşlarımıza yönelik olarak İş Bankası tarafından hazırlanan bankacılık ürünü mevcut; vadeli Türk Lirası hesabı

250 Türk Lirası İçin de 1 Milyon Lira İçin de Kazanç Sağlamak Mümkün!

Türkiye İş Bankası; vadeli Türk Lirası hesabından yararlanmak isteyen müşteriler için alt limiti gayet düşük tutarak herkesin yararlanmasını amaçlamıştır. Banka tarafından 250 Türk Lirası için dahi faiz getirisi sağlanmaktadır.

İş Bankası vadeli hesap uyarınca, müşterinin mevduatına ve vade süresine göre faiz oranı tayin etmiştir. 250 ile 40 bin Türk Lirası bandındaki tutarlar için en kısa vade olan 1 aylık zaman diliminde müşterinin yararlanacağı faiz oranı yüzde 8,40’dır.

Müşteri söz konusu miktarlar arasında olan mevduatını 1 yıllık vade ile bankaya yatırma kararı alırsa faydalanacağı faiz oranı yüzde 9,25 olarak gerçekleşecektir.

500 bin Türk Lirası ile 1 milyon Türk Lirası arasında mevduata sahip olan ve bu mevduatını İş bankası vadeli Türk Lirası hesabında değerlendirmek isteyen müşteri 2 ay ile 6 ay arası zaman dilimi için yüzde 10,40 oranında faizden faydalanacaktır. Yıllık faiz oranı ise söz konusu tutar için yüzde 9,25 seviyesindedir.