Bu Gece Benzin İndirimi Uygulanacak!

Petrol Ürünleri İşveren Sendikası ( PÜİS ) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece itibariyle benzinde 9 kuruşluk bir indirim uygulanacak!

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) bu gece itibariyle benzinde ülke genelinde 9 kuruşluk bir indirim uygulanacağını beklediklerini aktardı. Motorin grubu fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmayacağı da elde edilen bilgiler arasında.

PÜİS, internet sitesi üzerinden yapmış olduğu yazılı açıklamada, benzinde ülke genelinde 9 kuruşluk bir indirim yapılacağını aktarırken, motorin grubuna dair herhangi bir bilgiye yer verilmedi.

Benzin İndirimi Bu Gece

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamadan, Rafineri çıkış fiyatlarında önemli bir değişiklik beklendiği için 15 Mart 2017 tarihi itibariyle benzinde 9 kuruşluk bir indirim yapılacağını açıkladı.

Pompa fiyatlarında 9 kuruşluk bir benzin indirimi yapılacağını açıklayan PÜİS, motorin fiyatlarında ise 14 – 15 Mart 2017 tarihlerinde herhangi bir değişiklik olmayacağı bilgisini paylaştı.

15 Mart Benzin İndirimi

14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan gece itibariyle benzinde 9 kuruşluk bir indirim uygulanacak. Rafineri çıkış fiyatlarında değİşiklik beklendiği için uygulanacak olan bu indirim ile birlikte benzin fiyatları 9 kuruş aşağı çekilirken, motorin fiyatlarında ise şimdilik herhangi bir değişiklik yapılmayacak.

İndirim, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’na ait internet sitesi üzerinden duyuruldu.