Vakıfbank e- Vadeli Hesap Faiz Oranları

Vakıfbank, nakit sahibi müşterilerinin mevduatlarını vadeli hesapta değerlendirmek istemeleri durumunda avantajlı oranlar sunuyor. Banka tarafından sunulan faiz oranları vade süresine ve yatırılan meblağa göre farklılık arz ediyor.

En Yüksek Oran Yüzde 10,30!

Banka tarafından yatırılan tutar farketmeksizin müşteriye 7 güne kadar verilen faiz oranı yüzde 5’tir. 8- 15 gün aralığı için müşteri 5 milyon Türk Lirası mevduata kadar yüzde 6 oranında faiz önerilmektedir. 5 milyon Türk Lirası üzeri meblağda bir tutarı bahse konu vade diliminde Vakıfbank vadeli hesaba yatıran bir müşteriye uygulanan fazi oranı ise yüzde 5,75’dir. 16- 29 gün aralığı ve azami 5 milyon Türk Lirasına kadar faiz oranı ise yüzde 6,5 oranında sabittir.

30- 31 gün vadeli olarak mevduatını Vakıfbank e- Vadeli Hesap’ta değerlendirmek isteyen müşteriler için yüzde 9 oranında faiz belirlenmiştir. Bu faiz oranının alınabileceği maksimum meblağı da yine 5 milyon Türk Lirası’dır. 5 milyon Türk Lirası üzeri mevduatlar için faiz oranı bu vadede yüzde 8,75 olarak tayin edilmiştir.

Vakıfbank, 32- 91 gün aralığında vade tercihi yaparak kendisine 5 milyon Türk Lirası’na kadar nakit yatıran müşterine yüzde 10,30 oranında faiz önermektedir. Bu oran bankanın Türk Lirası cinsinden mevduatlar için önerdiği en yüksek faiz oranıdır. 5 milyon Türk Lirası üzerindeki yatırımlar için bahse konu vadede banka tarafından sunulan faiz oranı yüzde 10’dur.

92- 750 gün aralığında parasına Vakıfbank’a vadeli şekilde yatırmak isteyen bir müşterinin alabileceği faiz oranı ise yüzde 10,25’dir. Bu oran yine 5 milyon Türk Lirası’na kadar olan tutarlar için geçerlidir ve 5 milyon Türk Lirası üzerinde meblağlar için bu vadede banka tarafından sunulan faiz oranı yüzde 10’dur.